O naší společnosti

Mnoho z Vás přichází s nápadem, přáním či snem. Každý je jedinečný! Společná týmová práce nám dovolí toto „zrnko“ nechat vyrůst, obohatit jej o naše zkušenosti a stát se skutečným a silným projektem. Spojení mezi Vámi a naším vývojem je výhodou celého projektu. Naše know-how a spolupráce s předními světovými výrobci surovin, jejich výběr a služby, mohou udělat vaše podnikání mnohem snadnější. Dokážeme vyhovět i specifickým potřebám nebo vyzkoušet nové technologické postupy. Budete prováděni všemi stadii vývoje vašeho produktu, který je vytvářen právě pro Vás. Jsme připraveni vám pomoci od fáze samotné definice konceptu až po uvedení výrobku na trh.

Jako partneři několika mezinárodních společností se podílíme i na zahraničních projektech, kde obzvláště v oblasti surovin z obnovitelných zdrojů, působíme jako poradci při výběru těchto přírodních surovin a snažíme se prozkoumávat ty, které vykazují určité high-tech benefity.

Využití surovin z obnovitelných zdrojů vytváří základ pro budoucnost.

Kromě zajímavých funkčních a fyzikálních vlastností mají tyto látky většinou výbornou snášenlivost pro pokožku a velmi dobrou biologickou odbouratelnost, čímž nezatěžují životní prostředí. Pro kosmetické aplikace jsme testovali již velkou řadu surovin pro jejich užitné vlastnosti. Vzhledem k tendencím, uplatňovat přírodní obnovitelné zdroje, se rozrůstá množství nabízených tenzidů, emulgátorů, zahušťovadel, emolientů, konzervantů aj. o stovky látek ročně, takže se neobávejte a i v této oblasti s námi můžete navázat spolupráci.

Copyright © 2014 Chemservis spol, s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Home | Podmínky užití | Mapa stránek

EN

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.